Velioğulları Elektrostatik Toz Boya Firması olarak her türlü toz boya işlemlerinize hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz.

Müşteri odaklı çalışma, tecrübeli uzman kadro ve yılların verdiği tecrübeyle sizlere en doğru hizmeti verebilmek için değişmeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Tesisimiz Müşterilerimizin Ürünlerini En Hızlı ve En Profesyonel Şekilde Hizmet Verme Alt Yapısına Sahiptir. Tesislerimizde Boyanan Ürünler Özel Ambalajlama Tekniği İle Müşterilerimize Deforme Olmayacak Şekilde Nakledilmektedir. Birçok Ürün ve Birçok Sektöre Hizmet Eden Tesislerimizde Müşterilerimizin Talepleri Doğrultusunda Demo Örnek Çalışma Yapılabilmektedir.

Elektrostatik Toz Boyama Tesisimizde; Boyama ve Her Renk Tonunda Elektrostatik Toz Boyama Yapılabilmektedir. Ral Renkleri ve Özel Renk Tonlamaları İle Alüminyum ve Metal Malzemeler Üzerinde Elektrostatik Toz Boyama Uygulaması Yapılmaktadır.

Yaptıgımız işe ne kadar hakim oldugumuzu görmek için web Sitemiz ve Sosyal Medya Hesaplarımızdan bizi takip edebilir projelerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti, üretimde yüksek kalite, ürünlerimizde garanti ve verimliliği esas alarak Avrupa normlarında müşteri ve ürün odaklı hizmet gerçekleştirmek.

Vizyonumuz

Endüstriyel ekipmanlarda Türkiye’nin lider firması olmak. Bu maksatla:

  • Şirketimizin imkân ve kapasitesini en üst seviyede kullanarak müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,
  • Devletimiz ve ülkemizin varlığımızın ana unsurları olduğunun bilinci ile bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak,
  • Kalite, fiyat ve hizmette fark oluşturmak.
     

Veli oğullarının resmi web sitesine Hoş geldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.